Canlı yayında üvey baba skandalı! ‘Kayıp’ dediği kızları istismar ettiği ortaya çıktı

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkan Selahattin Yalnız adlı şahıs, evden kaçan üvey kızlarına ulaşmak için yardım istedi. 14 gün sonra bulunan genç kızlar ise üvey babaları tarafından yıllardır istismar edildiklerini söyledi. Görüntüleri izleyen Müge Anlı, canlı yayında üvey babaya ateş püskürdü.

“UTANMADAN STÜDYOMA NASIL GELDİN”

Canlı yayında görüntülü olarak Selahattin Yalnız’a bağlanan Müge Anlı “Gözünüz aydın kızlar bulundu. Sen utanmadan nasıl benim stüdyoma geldin? Allah seni şaşırttı mı, yanılttı mı ne oldu? Sen utanmadan bu kızları aramak için benim stüdyoma nasıl geldin? Terbiyesiz adam. Senin bu kızlara neler yaptığının videoları elimde, ahlaksız! Sen bundan sonra bana değil savcı ve hakime söyleyeceksin. Sen bu kızları istismar edip nasıl gelip bir de ararsın? Ben gözüme mi inanacağım sana mı? Bütün videoların elimde. Sen nasıl bir anlaşma istiyorsun?” dedi.

ÜVEY BABA: BEN BİR ŞEY YAPMADIM

Hakkındaki iddiaları yalanlayan Yalnız, asıl mağdurun kendisi olduğunu söyledi. Üvey baba, “Ben böyle bir şey yapmadım. O videolar bize de geldi. Biz konuştuk, anlaşmaya çalışıyoruz. Ne anlatayım? Beni uyutup yaptıklarını mı? Beni uyutarak istediklerini yaptılar” ifadelerini kullandı. Müge Anlı, “Hadi oradan. Ben 34 yıllık televizyoncuyum, sen televizyonun düğmesini açamazken ben program yapıyordum. Ben neyin montaj neyin kurgu olduğunu anlayabilirim. Sen bu görüntüler çekilirken uyumuyordun” diyerek tepki gösterdi.

“DÖRDÜNÜZ BENİM KARIM OLACAKSINIZ”

Yıllardır üvey babaları tarafından cinsel istismara maruz kaldıklarını söyleyen 24 yaşındaki Figen, “14 yaşından beri bu adam bizi tecavüz ediyor. Bize satırla saldırıyordu, bizi dövüyordu. Bize ‘Sizin derinizi yüzerim, dördünüz de benim karım olacaksınız’ diyordu. Bunlar annemin gözünün önünde yapılıyordu. Sen de korkundan susuyordun. Ondan korkma” dedi.

ANNE: GİDECEK YERİM YOK

İddiaları kabul eden anne ise “Ben hiçbir şeyin böyle olacağını bilmiyordum. Ben olayların yarısını biliyordum ama bir şey diyemedim. Gidecek yerim yok adamla kalacağım” diyerek herkesi şoke etti.

Müge Anlı, “inşallah gün yüzüne çıkmayacak kadar ceza alırsın. Demek ki sende başka görüntülerde var. Selahattin bey sen şimdi tecavüze uğradığını mı iddia ediyorsun?”

GÖZALTINA ALINDI

Ortaca Cumhuriyet Başsavcılığı kararıyla, Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğü asayiş büro amirliği ekiplerince Selahattin Yalnız, gözaltına alındı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir